saat kayisi
Sipariş Takibi
saat kordonu
Nedir?

 Watchido Nedir?

Watchido tüm dünyada yaygınca kullanılan bir saat kayış çeşididir. İkinci dünya savaşı sırasında İngiliz ordusunun askerleri için rahat, güvenilir, dayanıklı ve uzun ömürlü bir saat kayışı üretme ihtiyacı karşısında doğmuştur. Fakat zaman ilerledikçe bu kayışın kullanım rahatlığı ve getirdiği ekstra avantajlar sebebiyle, renk renk üretilerek her alanda kullanlmaya başlanmıştır.

Watchido'nun ana malzemesi üst sınıf polyester iplikten yapılmış dokuma banddır. Bu malzeme, bıçak ve dikiş işemi görmeden, sıcak kesim ve yapıştırma teknikleriyle Watchido kayışına dönüştürülür. İmalatın bu şekilde yapılması sayesinde kayışlar maximum uzun kullanım ömrüne sahip olurlar.

Özellikle son dönemde yaygınlaşan yeni bir trendle beraber Watchido kayışları iPod Nano cihazlarla da tam uyumludur.(24mm) Bu sayede müzik dinlemek için yanınızda taşıdığınız iPod Nano cihazınızı bileğinizde taşımanıza olanak sağlar. Hatta onu bir digital kol saatine çevirir!

Watchido kayışları, diğer bilinen silikon, deri ya da çelik saat kayışlarına göre çok fazla artı özelliğe sahiptir.

- Takıp çıkartmak için ekstra bir alet ya da beceri gerektirmez. Sabah evden çıkarken dilediğiniz gibi istediğiniz renk Watchido'nuzu 10 saniye içinde kendiniz takıp çıkartabilirsiniz.

- Uzun ömürlüdür. Deri ya da siikon kayışlar gibi ter ile yıpranıp kısa zamanda deforme olmaz.

- Güvenlidir. Saatinizin kayışı tutan pimi kopsa bile saatinizin kolunuzdan düşmesini engeller. Saatinizi düşürüp kaybetme riskinizi çok aza indirir. Zaten bu yüzdendir ki dünya çapında pek çok Rolex, Omega gibi pahalı saat sahibi kayış olarak Watchido tercih eder.

- Kolayca yıkanabilir, temizlenebilir. Suya karşı dayanıklıdır.

ve hepsinden önemlisi.. Watchido farklıdır, saatinize ve size yeni bir stil katar.. Kravat ya da kemer takmakdan farksızdır..

~ Sipariş ve Teslimat
~ İade Şartları
~ Mesafeli Satış Sözleşmesi
~ Gizlilik Politikası
~ Kredi Kartı Güvenliği
~ Kimler?
~ S.S.S
~ İletişim
Telif Hakkı © 2011 | watchido.com | Tüm hakları saklıdır.
Telefon: 0 (232) 483 81 03
Faks: 0 (232) 483 81 32
Adres: Atatürk Caddesi No:370/A 1.Kordon Alsancak, İZMİR
E-Posta:  musterihizmetleri@watchido.com

Turkiye'nin ilk ve en buyuk online saat kayisi, saat kordonu satis sitesi olan Watchido, ziyaretcilerine saat kayislari ve saat kordonlari anlaminda onlarca degisik renk secenegi sunuyor. Saatinize guzel bir saat kayisi almak icin Watchido saat kordon satis sitemize mutlaka bakmalisiniz.

Watchido sitemize uygun etiketler: Saat, kol saati, kol saat kayisi, kol saat kayislari, saat kayisi, saat kayislari, kol saati kayisi, saat kordonu, nato, bond, thicker bond, 24mm, 22mm, 24 mm, 22 mm, 20mm, 18mm seklinde siralanabilir.