saat kayisi
Sipariş Takibi
saat kordonu
» Kullanıcı Bilgilendirme
Sipariş ve Teslimat
İade Şartları
Mesafeli Satış Sözleşmesi
Gizlilik Politikası
Kredi Kartı Güvenliği
Kredi Kartı Güvenliği

• Kredi Kartı Bilgilerim 2. bir şahıs tarafından görülebilir mi ?
Kredi Kartı bilgileriniz Watchido.com çalışanları,banka yetkilileri..vb geniş bir açılımla; kart sahibi haricinde 2 bir şahıs tarafından kesinlikle  görülemez, kullanılamaz.


• Kredi kartımdan isteğim dışında tahsilat yapılabilir mi?
İsteğiniz ve inisiyatifiniz haricinde sizden başkası sizin kredi kartınızı kullanamaz. Bir ürünün bedelinin sizden ikinci defa tahsil edilmesi mümkün değildir.


Watchido.Com' da kredi kartı kullanmanın riski var mıdır?
İnternet üzerinde belli başlı sitelerde kredi kartı kullanmak, fiziksel hayatta kullanmaktan çok daha güvenlidir. Bir dükkanda veya restoranda kredi kartınızı fiziksel olarak bir başkasına vermeniz risk yüzdesini artırır.
 
Garanti Bankası, Yapı Kredi, İşbank ve Akbank SanalPos  hizmetini  kullanan ve 128 Bit SSL sertifika sahibi Watchido.com da kredi kartınız  “ Üstün Güvenlik Sistemi ” ile güvenlik altındadır. 128 Bit SSL ile şifrelenen verilerinizi hiçbir şekilde kimsenin görmesi mümkün değildir. Bu sistem dünyanın en büyük eticaret sitelerinin de kullandığı en güvenilir altyapıdır. Bununla birlikte Parko Group çatısı altında ki Watchido.Com'da her gün  kredi kartı işlemleri yapılmaktadır, bugüne kadar en ufak bir güvenlik sorunu yaşanmamıştır.

• CVC2 (CVV) numarası nedir?
Kredi kartınızın arka yüzünde, normal 16 haneli kart numaranızın devamında bulunan 3 haneli numaradır. Bu numara, size özel bir CVC2 numarasıdır ve kredi kartı kullanımında ekstra bir güvenlik sağlamaktadır. Watchido.Com' daki kredi kartı işlemlerinde extra güvenlik amaçlı bu numara sizden istenmektedir. Aksi takdirde işlem yapamazsınız.

• Anlaşmalı olduğunuz bankalar harici bir kredi kartım var, kullanabilirmiyim ?
Elbette ki, tüm kredi kartları ile alışveriş yapabilirsiniz. Ancak taksitli satış imkanlarından yararlanabilmek için anlaşmalı olduğumuz banka kartlarından birini kullanmanız gerekmektedir.

 


Keyifli alışverişler dileriz...

~ Sipariş ve Teslimat
~ İade Şartları
~ Mesafeli Satış Sözleşmesi
~ Gizlilik Politikası
~ Kredi Kartı Güvenliği
~ Kimler?
~ S.S.S
~ İletişim
Telif Hakkı © 2011 | watchido.com | Tüm hakları saklıdır.
Telefon: 0 (232) 483 81 03
Faks: 0 (232) 483 81 32
Adres: Atatürk Caddesi No:370/A 1.Kordon Alsancak, İZMİR
E-Posta:  musterihizmetleri@watchido.com

Turkiye'nin ilk ve en buyuk online saat kayisi, saat kordonu satis sitesi olan Watchido, ziyaretcilerine saat kayislari ve saat kordonlari anlaminda onlarca degisik renk secenegi sunuyor. Saatinize guzel bir saat kayisi almak icin Watchido saat kordon satis sitemize mutlaka bakmalisiniz.

Watchido sitemize uygun etiketler: Saat, kol saati, kol saat kayisi, kol saat kayislari, saat kayisi, saat kayislari, kol saati kayisi, saat kordonu, nato, bond, thicker bond, 24mm, 22mm, 24 mm, 22 mm, 20mm, 18mm seklinde siralanabilir.