saat kayisi
Sipariş Takibi
saat kordonu
» Kullanıcı Bilgilendirme
Sipariş ve Teslimat
İade Şartları
Mesafeli Satış Sözleşmesi
Gizlilik Politikası
Kredi Kartı Güvenliği
İade Şartları

Tüketici Hakları:
Watchido.com internet sitesinden yaptığınız tüm alışverişler için, ürünün satılabilirliğini bozmadan ve ambalajına zarar vermeden 1 hafta süresince iade etme hakkınız vardır.

İade Şartları :
 Kargonuzu teslim alırken, dış gözlem ile ambalajında her hangi bir açılma, hasar, darbe veya sıvı teması var ise; kargo görevlisiyle birlikte ambalajı açınız ve eserde her hangi bir tahribat var ise kargo görevlisiyle birlikte tutanak tutup, sipariş numarasıyla birlikte Müşteri Temsilciliğine bilgi veriniz.

 Eser tarafınıza ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek her hengi bir olumsuz durum için, ilk etapta  Watchido.com Müşteri Temsiliği ile iletişime geçilmeli  ve durum hakkında bilgilendirme yapılmalıdır.
Bilgilendirme işlemi sipariş numarası belirtilerek yapılmalı ve iade işlemi için müşteri temilciliğinden onay alınmalıdır. İade işleminin kolay takibi ve hızlı işlem süreci için, bilgilendirme işlemi yapılmadan eser kargoya verilmemeldir.

Müşteri Temsilciliği:
Tel : 0232 483 81 03 (pbx)
Mail: musterihizmetleri@watchido.com

 Keyfi işlemleri önlemek için, iade kargo ücreti alıcıya aittir.
 
 İade onaylandıktan sonra, ürün kutusu ve faturası(çift nüsha) ile beraber, sipariş tarihinden itibaren en geç yedi ( 7 ) günlük süre içersinde iade edilmelidir.

~ Sipariş ve Teslimat
~ İade Şartları
~ Mesafeli Satış Sözleşmesi
~ Gizlilik Politikası
~ Kredi Kartı Güvenliği
~ Kimler?
~ S.S.S
~ İletişim
Telif Hakkı © 2011 | watchido.com | Tüm hakları saklıdır.
Telefon: 0 (232) 483 81 03
Faks: 0 (232) 483 81 32
Adres: Atatürk Caddesi No:370/A 1.Kordon Alsancak, İZMİR
E-Posta:  musterihizmetleri@watchido.com

Turkiye'nin ilk ve en buyuk online saat kayisi, saat kordonu satis sitesi olan Watchido, ziyaretcilerine saat kayislari ve saat kordonlari anlaminda onlarca degisik renk secenegi sunuyor. Saatinize guzel bir saat kayisi almak icin Watchido saat kordon satis sitemize mutlaka bakmalisiniz.

Watchido sitemize uygun etiketler: Saat, kol saati, kol saat kayisi, kol saat kayislari, saat kayisi, saat kayislari, kol saati kayisi, saat kordonu, nato, bond, thicker bond, 24mm, 22mm, 24 mm, 22 mm, 20mm, 18mm seklinde siralanabilir.