saat kayisi
Sipariş Takibi
saat kordonu
» Kullanıcı Bilgilendirme
Sipariş ve Teslimat
İade Şartları
Mesafeli Satış Sözleşmesi
Gizlilik Politikası
Kredi Kartı Güvenliği
Gizlilik Politikası

Watchido.com Gizlilik Politikası
Kişisel bilgilerinizin gizliliği bizim için önemlidir.Size ait olan kişisel bilgiler 3. şahıslara kesinlikle verilmemektedir. Lütfen gizlilik politikamızın tamamını okuyunuz. Soru, eleştiri ve önerileriniz için bilgi@watchido.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.


Genel Bakış :

Gizlilik politikamız www.Watchido.com
domain adı, bu domain'e bağlı alt domain'leri ve size hizmet için birlikte çalıştığımız şirketleri (SMS, email, hosting vb..) kapsamaktadır.
Size ait kişisel bilgileri toplamamızın amacı;Watchido.com’ da ki  alışverişinizin sorunsuz, güvenli bir şekilde tamamlanmasını sağlamaktır. Watchido.com ‘ u incelemek için kişisel bilgilerinizi girmenize gerek yoktur. Sadece bir ürün satın almak istemeniz durumunda kişisel bilgilerinizi vererek üye olmanız gerekmektedir
. Üye olduğunuz andan itibaren kişisel bilgileriniz Watchido.com Gizlilik Politikası ile güvence altındadır.

 İade işlemleri için; Watchido.com ile yapacağınız alışveriş sonucu bize bildireceğiniz banka hesap bilgileriniz 3. şahıslar ile kesinlikle paylaşılmamaktadır. Kredi kartı ile yapılan işemler için; kart bilgileriniz çalışanlarımız tarafından görülememekte olup, sizden başka 2. bir şahısın görmesi olanaksızdır.

Bize mektup yada email ile göndereceğiniz bilgiler size ait bir dosyada saklanmaktadır. Bu bilgiler ileride bir problem yaşanması durumunda problemin çözümüne katkı sağlamak için kullanılmaktadır. Adli bir soruşturma durumunda size ait her türlü bilgi adli merciilere verilir. Bunun dışında
3. şahıslara reklam faaliyetleri için kişisel bilgileriniz kesinlikle verilmez.(Mail,Adres, Telefon Numarası..vb)

~ Sipariş ve Teslimat
~ İade Şartları
~ Mesafeli Satış Sözleşmesi
~ Gizlilik Politikası
~ Kredi Kartı Güvenliği
~ Kimler?
~ S.S.S
~ İletişim
Telif Hakkı © 2011 | watchido.com | Tüm hakları saklıdır.
Telefon: 0 (232) 483 81 03
Faks: 0 (232) 483 81 32
Adres: Atatürk Caddesi No:370/A 1.Kordon Alsancak, İZMİR
E-Posta:  musterihizmetleri@watchido.com

Turkiye'nin ilk ve en buyuk online saat kayisi, saat kordonu satis sitesi olan Watchido, ziyaretcilerine saat kayislari ve saat kordonlari anlaminda onlarca degisik renk secenegi sunuyor. Saatinize guzel bir saat kayisi almak icin Watchido saat kordon satis sitemize mutlaka bakmalisiniz.

Watchido sitemize uygun etiketler: Saat, kol saati, kol saat kayisi, kol saat kayislari, saat kayisi, saat kayislari, kol saati kayisi, saat kordonu, nato, bond, thicker bond, 24mm, 22mm, 24 mm, 22 mm, 20mm, 18mm seklinde siralanabilir.